Заходи, організовані до Дня Державності відділом культури

Цього року ми вдруге відзначаємо День Української Державності, встановлений Указом Президента від 24 серпня 2021 року. День Української Державності не лише сприяє відновленню історичної справедливості. Святкуючи його, ми засвідчуємо також і повагу до Тараса Шевченка, Миколи Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Драгоманова, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Грушевського, інших знакових для історії представників і представниць національної еліти й борців за державність та незалежність України.

Сьогодні особливо важливо відзначити, що День Української Державності нероздільно пов’язаний із розвитком війська та військовими тисячолітніми традиціями. Українці – захисники нашої державності – нащадки воїнів-русичів, козаків, січових стрільців, вояків УПА. Сучасні Збройні Сили України, стримуючи російського агресора, захищаючи суверенітет і незалежність Української держави, доводять, що українці – ще й народ-воїнство.
 З нагоди Дня Української Державності працівниками Перегінської центральної бібліотеки організовано книжково-ілюстративну виставку-подію «Українська державність: етапи становлення», на якій представлені книги та статті про доленосні етапи державотворення, які пройдені Україною, здобуваючи незалежність, що дозволяють користувачам відчути подих історії.

Відеоекскурс “Вимір історії часу” клуб с. Красне можна переглянути за посиланням:

https://pereginsk1kultura.blogspot.com/2023/07/28.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *