Понад 5 тисяч осіб були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості від початку року

У січні – червні 2023 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 2,7 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 6,7 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 4,8 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 71,0%.

Послугами служби зайнятості у січні – червні 2023 року скористалися 13,5 тис. осіб, з них 10,6 тис. зареєстрованих безробітних.

За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 5,2 тис. осіб, зокрема 3,5 тис. зареєстрованих безробітних.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 138 осіб. Крім того, 466 осіб були залучені до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців за сприяння служби зайнятості 1,2 тис. безробітних проходили професійне навчання. 268 осіб отримали ваучер на навчання та підвищення кваліфікації.

Станом на 1 липня 2023 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,3 тис. осіб.

Вкотре звертаємо увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення та наголошуємо, що офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.

Якщо у вас виникають будь-які питання, пов’язані з працевлаштуванням, звертайтесь до працівників служби зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Ми завжди раді вам допомогти та бажаємо успіхів на шляху до працевлаштування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *