Звіт про роботу служби у справах дітей Перегінської селищної ради за І півріччя 2023 року

Основним завданням служби у справах дітей є реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей, зокрема дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.

Станом на 30.06.2023 р. на обліку служби у справах дітей перебуває 27 дітей.

З них:

–     7 дітей-сиріт;

–   12 дітей, позбавлених батьківського піклування;

–     2 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. 

Крім цього на контролі служби перебуває 7 дітей, які проживають в 4 сім’ях, де була загроза виникнення кризи.

На території Перегінської ТГ функціонує 1 прийомна сім’я (в с. Небилів), в якій виховуються двоє дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом І півріччя 2023 року працівниками служби здійснено 15 профілактичних виїздів, під час яких обстежено умови проживання 33 дітей. В деякі сім’ї виїзди були неодноразові.

Одним з напрямків роботи служби у справах дітей є забезпечення роботи комісії з питань захисту прав дитини. У І півріччі 2023 року проведено 6 засідань комісії, на яких розглянуто 6 питань, а саме:

  • про надання дозволу на відчуження майна, право користування яким належить дітям;
  • про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу щодо придбання майна на користь дитини;
  • про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та встановлення опіки;
  • про вирішення спору щодо місця проживання дитини;
  • про стан виконання батьками батьківських обов’язків.

Службою у справах дітей взято участь у 2 судових засіданнях, де розглядались питання захисту прав та законних інтересів дітей.

Протягом звітного періоду надійшло 33 звернення громадян. Всі звернення були опрацьовані, проводились особисті зустрічі з заявниками, здійснювались виїзди в сім’ї, за результатами розгляду вживалися відповідні заходи по захисту законних прав дітей.

Службою у справах дітей Перегінської селищної ради організовано та взято участь у наступних заходах:

– з нагоди відзначення Великодніх свят дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, які перебувають в складних життєвих обставинах надано продуктові набори;

– з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей із родин загиблих захисників України організовано та проведено екскурсійну поїздку в Парк Історії Землі в с. Підгір’я Івано-Франківської області.

В процесі своєї роботи служба у справах дітей завжди відкрита до співпраці  з благодійниками та небайдужими громадянами, з метою підтримки дітей, що опинились в скрутному становищі та потребують допомоги.

Завдяки такій співпраці, в цьому року вдалося забезпечити одягом 6 сімей, в яких виховується 8 дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *