Виїзний семінар з роботодавцями Перегінської селищної ради

Фахівцями Рожнятівського управління Калуської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 15 червня 2023  року проведено виїзний семінар з роботодавцями села Небилів Перегінської об’єднаної територіальної громади на тему «Легалізація трудових відносин, детінізація заробітної плати та відповідальність за недотримання вимог законодавства про працю» 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Галина Найко зазначила, що тема прихованої зайнятості населення та легалізації заробітної плати є завжди актуальна. Виплата заробітної плати в так званих «конвертах» знижує темп розвитку економіки в загально-державних масштабах та перешкоджає проведенню соціальних реформ, а також негативно впливає на благополуччя кожного громадянина. Наголосила на  необхідності належного оформлення трудових відносин, своєчасності та повноти виплати заробітної плати.

Консультант роботодавця Марія Зварич проінформувала про послуги служби зайнятості, ознайомила з можливостями отримати ваучер на навчання з метою опанування нових навичок та професій. Розповіла про стимулювання діяльності роботодавців у вигляді компенсацій за працевлаштування безробітних громадян, в т.ч. внутрішньо переміщених осіб. Звернула увагу, що з 01 лютого 2023 року у рамках реалізації урядового проекту «є Робота» продовжується програма надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.          

Під час зустрічі присутні обмінялись думками і підсумували, що на сьогодні, в умовах війни,  підтримка держави у вигляді сплачених податків та єдиного соціального внеску є життєво необхідною, адже вони спрямовуються також і на підтримку та забезпечення Збройних сил України, вирішення соціальних потреб громадян, реалізацію програм соціально-економічного розвитку країни. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *