Інформаційна довідка про роботу відділу Центру надання адміністративних послуг

ЦНАП — це насамперед комплексний підхід до обслуговування та економія часу відвідувачів. До відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Перегінської селищної ради щодня звертаються десятки громадян для отримання послуг державної влади та місцевого самоврядування.

Протягом травня 2023 року у відділі ЦНАП зареєстровано 964 послуги, з них 619 наданих послуг та 345 результати наданих послуг.

Найбільш затребуваними серед населення є адміністративні послуги соціального характеру. Так у травні 2023 року за отриманням даного виду послуг звернулися 474 людини. Стосовно реєстрації речових прав на нерухоме майно зареєстровано 71 звернення; реєстрація актів цивільного стану – 24; облік та допомога внутрішньо переміщеним особам – 9; паспортні послуги – 7; питання архітектури та містобудування – 11; послуги держгеокадастру – 14, послуги з реєстрації юридичних та фізичних осіб- підприємців – 9.