ВІДНОВА:UA – національна програма залучення молоді до відновлення України

ЗАПОВНЮЙ АНКЕТУ І ПРИГОТУЙСЯ ДО ЦІКАВИХ ЗМІН І ВИКЛИКІВ У СВОЄМУ ЖИТТІ!

– відкрий для себе різні куточки України;

– відновлюй об’єкти, які в майбутньому стануть сучасними хабами для активної молоді;

– знайомся, навчайся, розвивайся;

– зроби волонтерство стилем свого життя.

Тривалість обміну – 5 днів

“ВІДНОВА:UA”

Програма здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно.

Програма залучення молоді до відновлення України ВІДНОВА:UA покликана надати молоді можливість зробити свій внесок у відбудову України. Не менш значущою ідеєю програми є знайомство молоді з Україною та однолітками з різних областей.

КЛЮЧОВА МЕТА ПРОГРАМИ ОБМІНІВ – об’єднання нації, формування соціальної активної молоді та відновлення країни.

ЗАВДАННЯ ПРОЄКТУ