Важлива інформація для тих, хто шукає рідних, котрі зникли безвісти

В Івано-Франківській області працюють представники Служби розшуку Червоного Хреста України, які розглядають та опрацьовують запити від членів родин щодо розшуку рідних, зв’язок з якими втрачено внаслідок міжнародного збройного конфлікту в Україні.

У разі втрати зв’язку з рідними ви можете звернутися за телефоном 📞0 800 332 656, на електронну адресу rfl@redcross.org.ua або скористатися онлайн-формою .

В Івано-Франківській області з питань розшуку людей можна звернутись:

за телефоном ☎️ 0668452423

на електронну адресу rfl.if@redcross.org.ua

за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок 6

Зважаючи на активні бойові дії та обстріли, Служба розшуку здійснює розшукові заходи або надає послуги з відновлення родинних зв’язків тільки в тих регіонах України, де дозволяє ситуація. За відсутності можливості проведення розшуку, запити реєструються та будуть розглядатися як тільки дозволить ситуація.