Сьогодні відбулося чергове засідання тридцять третьої (позачергової) сесії селищної ради восьмого демократичного скликання

На черговому засіданні тридцять третьої сесії восьмого демократичного скликання були присутні депутати обласного рівня, старостинський округ та громадськість.

Було розглянуто ряд питань, зокрема про складання повноважень депутата та набуття повноважень, про зміни до бюджету селищної ради, про перейменування вулиць в старостинському Небилівському окрузі.

Так, в селі Небилів, рішенням сесії, було перейменовано вулицю Липенна на вулицю імені Романа Пулика.

По питаннях комісії містобудування, будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, прийнято рішення про зміни в штатну чисельність Перегінського КП “Перегінське селищне ЖКП”, зокрема введені додатково.

Засідання традиційно розпочалося з хвилини мовчання та Державного Гімну України.