Регіональний форум «Голос громадянського суспільства в формуванні та реалізації плану відновлення України» відбудеться для бажаючих учасників з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської областей, щоб визначитися з участю громадськості у процесах відновлення

В Івано-Франківську, п’ятниця, 21 квітня, з 11 до 17 години. Форум організовується за підтримки та координації громадських організацій «Тепле Місто», ІСАР «Єднання», «Народна Самооборона Львівщини». Участь — безкоштовна, обов’язкова реєстрація. Список ключових спікерів уточнюється і буде оновлюватися на сторінці у фейсбуці «Маніфест громадянського суспільства»
До участі у форумі 21 квітня запрошуються представники організацій громадянського суспільства, які зацікавлені у підготовці та реалізації плану відновлення та модернізації України, а саме:
об’єднання активних громадян;
неприбуткові організації;
волонтери;
аналітичні центри;
благодійні фонди;
професійні та галузеві асоціації;
підприємницькі спільноти;
творчі об’єднання, спортивні, культурологічні, мистецькі організації;
ОСББ, органи самоорганізації та їх асоціації;
батьківські комітети;
органи студентського самоврядування тощо.
Для отримання більш детальної інформації переходьте за посиланням http://amu.if.ua/anons/3201