6 березня під головуванням селищного голови Ірини Люклян відбулася нарада з керівництвом первинної ланки

Брали участь: директор КНП “ЦПМД” Рожнятівської селищної ради Креховецький Віталій Романович і головна медична сестра Вагилевич Оксана Тарасівна, директор Перегінської лікарні Шкіра Галина Михайлівна, старости та завідувачі ФАПів старостинських округів.

Зокрема обговорювалися питання роботи лікувального закладу, прийом громадян та медичний супровід пацієнтів. Керівники також мали нагоду обговорити проблемні питання, які поставило перед ними сьогодення.
За результатами зустрічі визначено ряд питань та завдань, виконання яких забезпечило б краще обслуговування громадян, адже пріоритетними напрямками роботи закладу є відновлення довіри та збереження здоров’я громадян.