В ОДА розповіли про стан формування штурмових бригад для звільнення окупованих територій

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася чергова онлайн-нарада голови облдержадміністрації – начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук із головами районних військових адміністрацій, територіальних громад, керівниками структурних підрозділів ОДА, правоохоронних органів і територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. Одне із основних питань – формування штурмових бригад у рамках рекрутингової кампанії «Гвардія наступу».

Кампанія в області стартувала у січні цього року. Як відомо, формуються вісім бригад при Міністерстві внутрішніх справ України, Національній гвардії та Державній прикордонній службі. Саме вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільнення територій від ворога.

Детальніше про результати формування штурмових бригад можна дізнатися за посиланням if.gov.ua