До уваги жителів багатоквартирних будинків.

Шановні жителі багатоквартирних будинків Перегінської  територіальної громади, за зверненням Рожнятівської дільниці Долинського відділення АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» від 19.01.2023 року №760-С-779-0123 щодо перевірки стану димових і вентиляційних каналів, оголовків димоходів житлових багатоквартирних будинків, Перегінська селищна рада доводить до відома, що на території громади є 66 квартир, проте станом на 01.01.2023 року тільки 19% отримали акт перевірки ДВК.

АТ «Івано-Франквськгаз»  надав вичерпний список квартир громадян, мешканці яких на сьогодні не отримати Акт про перевірку стану ДВК.

АТ «Івано-Франквськгаз»  повідомляє про те, що у разі не отримання Акту перевірки технічного стану ДВК припинятиме газопостачання багатоквартирних будинків зазначених у поданому списку (перелік квартир  знаходиться у Перегінській селищній раді, каб.14).