Оголошення про проведення громадських слухань на лютий 2023 року

Громадські слухання відбудуться:

20 лютого в 11год.00хв.за адресою: смт. Перегінське, вул. Сагайдачного Перегінська селищна рада (2-поверх 14 каб.)

У відповідності до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №555, Положення “Про громадські слухання у Перегінській територіальній громаді”, ініціатором проведення згідно протоколу від 24.11.2021 року є комісія містобудування, будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, Перегінська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектній містобудівні документації:

1.Детальний план території для відведення земельної ділянки площею 0,1032 га під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Гелетія Василя Івановича по вул. Ковпака в с. Сливки Перегінської селищної ради Калуського району Івано-Франківської області.

Замовник містобудівної документації: Перегінська селищна рада.

Розробник містобудівної документації: КП “ГПВАПБ” В. Співак

Підстава для розроблення:  рішення сесії Перегінської селищної ради №223-9/2021 від14.06.2021р.

2.Детальний план території земельної ділянки площею 0,1040га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Олексій Світлани Володимирівни по вул. Шевченка в с. НебилівПерегінської селищної ради Калуського району Івано-Франківської області

Розробник містобудівної документації: КП “ГПВАПБ” В. Співак

Підстава для розроблення:  рішення сесії Перегінської селищної ради №223-9/2021 від 14.06.2021р.

3.Детальний план території земельної ділянки площею 0,1185га під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Бойка Михайла Васильовича по вул. Шевченка в с. ЗакерничнеПерегінської селищної ради Калуського району Івано-Франківської обл.”

Розробник містобудівної документації: ФОП Якимів Назар Петрович

Підстава для розроблення:  рішення сесії Перегінської селищної ради №452-39/2018 від 14.12.2018р.

4.Детальний план території земельної ділянки площею 0,1118 га під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Семковича Петра Васильовича по вул. Радова Права в смт. ПерегінськеПерегінської селищної ради Калуського району Івано-Франківської обл.”

Розробник містобудівної документації: ФОП Якимів Назар Петрович

Підстава для розроблення:  рішення сесії Перегінської селищної ради №621-52/2020 від 20.05.2020р.