Про житлові субсидії на 2022 рік

Відповідно до підпункту 3 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 року №462 “Деякі питання надання пільг та житлових субсидій в умовах воєнного стану” розгляд питання щодо призначення житлової субсидії на наступний період з травня 2022 року домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2021-2022 років, проводиться без звернень громадян. Проте у випадку змін у складі зареєстрованих у Вашому домогосподарстві осіб просимо звернутися до селищної ради (2-ий поверх, кабінет №4) чи до старости Вашого старостинського округу (села) за уточненням та формуванням нової відомості на отримання права на житлову субсидію та подачею її у ЦНАП селищної ради.