Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок!

Відділ Земельних відносин Перегінської селищної ради повідомляє вам про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів освіти, культури та ін.З питань сплати земельного податку та отримання повідомлень-рішень звертатись до Перегінської селищної ради. Сподіваємось на розуміння та своєчасну сплату.