До уваги жителів громади інформація про відповідальність за порушення законодавства у сфері охорони, використання, відтворення  рідкісних і червонокнижних видів рослинного світу.

Статтею 88-1 та статтею 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою накладання штрафу на громадян від 510 грн. до 3655 грн. з конфіскацією незаконно добутого. Окрім того, постановою КМУ від 07.11.2012р. №1030 визначена компенсація за шкоду, заподіяну внаслідок добування,знищення або пошкодження червонокнижних

рослин, а також за знищення чи погіршення середовища їх зростання, – від 49 грн. за кожну трав’янисту рослину.

Попереджаємо керівників ринків та інших торговельних майданчиків про заборону торгівлі дикоростучих декоративних рослин на ринку та поза їх межами.

Закликаємо  громадян не зривати та не купувати підсніжники.  Адже купівля первоцвітів  сприяє незаконному промислу: не буде попиту – не буде і збуту!