ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

До уваги жителів, які прибули на територію Перегінської селищної ради з місць, де ведуться бойові дії, а саме Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська,,м.Київ, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська (згідно Розпорядження КМУ №204-р від 06.03.2022 року) з 28.03.2022 року ви маєте можливість отримати довідку, як внутрішньо-переміщені особи (ВПО) та подати заяву на отримання допомоги ВПО:

• дистанційно – через програмні засоби порталу Дія;
  • або особисто звернутися до відділу ЦНАП Перегінської селищної ради з документами (реквізити рахунку з Ощадбанку (за стандартом IBAN) , паспорт, код, свідоцтво про народження малолітніх дітей, діти від 14 років особисто з ІД – карткою та додатком 13 про реєстрацію місця проживання, при наявності соціального статусу – підтверджуючі документи (пенсійне посвідчення, довідка МСЕК та ін.)

Для того, щоб допомога була виплачена за березень 2022 року, вам необхідно звернутися до ДІЇ або ЦНАП до 14 квітня 2022 року.