Відкриття другої частини садочка “Едельвейс”

20 січня 2022 року за участі духовенства, запрошених гостей, громадськості було відкрито другу частину дошкільного закладу “Едельвейс”. Нагадаємо, відкриття перших двох груп відбулося восени 2020 року на базі приміщення колишньої спеціальної школи-інтернат. Хоча до слова від цього приміщення успадкувалися хіба що стіни. Відповідно до Плану соціально-економічного розвитку громади на 2021 рік відбувся капітальний ремонт приміщення та відповідно відкриття ще двох груп дошкільного виховання (другий поверх). Традиційно відкриття відбулося з благословення духовних настоятелів громади Перегінського. До присутніх зі словами виступили селищний голова Ірина Люклян, голова Калуської РДА Жанна Табанець, депутат обласної ради Іван Депутович, начальник відділу освіти Василь Мотрук, директор ДНЗ Христина Максимець. Фінансування на проведення робіт в ДНЗ за рахунок коштів з місцевого бюджету та значної частки коштів з обласного бюджету. Пропонуємо Вашій увазі кілька фото відкриття садочку в Перегінській громаді.