Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Перегінської селищної ради створено рішенням п’ятої сесії восьмого демократичного скликання   Перегінської  селищної  ради  від 29.01.2021року   №88-5/2021 «Про створення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Перегінської селищної ради.

У Територіальному центрі, який  розпочав свою роботу  12.02.2021 року  функціонує одне  відділення – надання соціальної послуги догляду вдома. На обліку  територіального центру перебуває 165  одиноких громадян та осіб з інвалідністю, яких обслуговує 16 соціальних робітників.  Навантаження на 1 соціального робітника в середньому  10 осіб, при нормі обслуговування – 6 осіб.

Відповідно до державних стандартів  терцентр  надає послуги догляд вдома у розрізі 100 % послуг.  За період роботи   соціальними  робітниками здійснено 15680 відвідувань своїх підопічних з надання соціальних послуг – придбання та доставка товарів, медикаментів, приготування їжі, допомога в прибиранні житлового приміщення  та   на присадибних ділянках,  оплата платежів.

Від початку створення Терцентру по даний час виявлено та взято на обслуговування 17 одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю,  що перебувають у складних життєвих обставинах і  потребують  сторонньої  допомоги. 3 осіб влаштовано в  будинки – інтернати.

Залучено до співпраці релігійні організації  деканальної  церкви «Різдва Пресвятої  Богородиці, смт. Перегінське, які долучаються до благодійної та волонтерської допомоги.

– до Великодніх свят, за сприяння  депутата обласної  ради, ГО «Молодь Прикарпаття» таприватного підприємства одиноким громадянам та особам з інвалідністю надано благодійну  допомогу  продуктовими  наборами,

– завдяки спонсорській допомозі небайдужих  ФОП забезпечено дровами  чотирьох підопічних осіб.

Проведено заходи  до Міжнародного дня людей похилого віку  та Дня працівника соціальної сфери за участю селищного голови  Ірини Люклян.

– не залишаються без уваги робітників та адміністрації терцентру наші підопічні – ювіляри, яких вітаємо з 90, 95, 100-річчям.

Спільно з старостами нашої громади, відділом охорони здоров’я і соціальної політики, працівників поліції розглянуто ряд проблемних питань  щодо  осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах  та мають право на соціальний супровід та обслуговування. Обстежено умови проживання таких осіб та надано  допомогу для покращення побутових умов.

Проводяться   наради з колективом терцентру за участю начальника відділу охорони здоров’я і соціальної політики, начальника ЦНАПу та заступника селищного голови.   Ведеться  щоквартальний   моніторинг   роботи соціальних робітників,  результати  яких обговорюються на  нарадах .

Всі події з життя територіального центру висвітлюються на офіційному вебсайті центру та на сторінці у Фейсбук.

Від admin