Новини громади

Шановна громадо! Цими днями при в’їзді в селище Перегінське по вул. Січ.Стрільців, яка перебуває на балансі ДП “Дороги Прикарпаття”, встановлено світлофор з метою регулювання дорожнього руху. Роботи виконувало ДП “Дороги Прикарпаття”. Найближчим часом планується встановлення камер відеоспостереження та впорядкування руху згідно проекту Схеми впорядкування руху по вул. Січ.Стрільців. Розроблена проектна документація на встановлення дорожніх знаків за узгодженням із вище вказаним державним підприємством. Крім того з метою покращення та забезпечення робіт з підсипання доріг в зимовий період часу сьогодні також доставлено розкидач піску причіпний Т-130. Стараємося та працюємо для розвитку нашої громади. З наступаючими святами!