Прикарпаття у скорботі

Прикарпаття у скорботі – через пожежу загинуло троє людей.Вчора, 28 грудня, о 21.22 год. трапилася пожежа у Косівській центральній районній лікарні. За попередньою інформацією медичних працівників лікарні, внаслідок запалу свічки за померлим від коронавірусу, відбулося загоряння у палаті реанімаційного відділення на першому поверсі чотириповерхової будівлі Косівської ЦРЛ, в якій перебувало 7 хворих, з яких 5 – на COVID-19, загинуло троє осіб.На місце події одразу прибула оперативно-чергова служба ДСНС України в області, рятівники якої оперативно ліквідували пожежу. На жаль, людських втрат оминути не вдалося.Значні опіки отримали й четверо працівників лікарні, які на той час надавали медичну допомогу хворим. Сьогодні троє із них перебувають в КНП «Івано-Франківська обласна клінічна лікарня». Стан двох з них є надзвичайно важким, адже медики отримали від 60 до 80 відсотків опіків тіла. Стан третього потерпілого – середньої тяжкості.Також у Косівську ЦРЛ було госпіталізовано четверту потерпілу- медсестру, стан середньої важкості.У зв’язку із ситуацією слідчим управлінням Національної поліції в області розпочато кримінальне провадження за статтею 270 ч.2 КК України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки). Дане питання винесено на розгляд позачергового засідання Регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбудеться 29 грудня о 16.00 год.З огляду на трагічні події, 30 грудня на Прикарпатті оголошено днем жалоби. Тож просимо обмежити розважально-концертні заходи та ввести зміни до програм місцевих теле- та радіопередач.Сьогодні важко віднайти слова, щоб висловити усю гіркоту втрати людських життів. Раптова трагедія забрала у трьох родин найцінніше – життя рідних та близьких людей, котрі були опорою та підтримкою для них.Щиро поділяємо біль втрати з усіма, хто сьогодні у скорботі. Нехай добра і світла пам’ять про них та їхні справи назавжди залишиться в наших серцях.

Інформація Івано-Франківської ОДА