Громадське обговорення!

У відповідності до Положення “Про громадські слухання у Перегінській територіальній громаді”, відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», рішення сесії Перегінської селищної ради від 29.01.2021р. № 107-5/2021 «Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та статті 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою отримання пропозицій та зауважень фізичних і юридичних осіб, Перегінська селищна рада повідомляє про початок громадського слухання щодо обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проєктів.

Громадське слухання відбудеться:

28 січня о 10 год.00хв.

за адресою: смт. Перегінське, вул. Сагайдачного, 26

Проект договору знаходиться за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1MDLFuVV1YtfiMmqpoxYZKaGGL_wlD_bQ/edit