Уже не за горами Різдвяні свята, які наповнять атмосферу сміхом, радістю, щирими посмішками та відчуттям дива.

Напевно, кожна дитина цими днями найбільше чекає Святого Миколая. Немає в світі малюка, котрий в очікуванні свята не мріяв би про щось особливе. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина знаходить подарунок під подушкою.

За сприяння селищного голови Перегінської територіальної громади Ірини Люклян, працівники служби у справах дітей подбали, щоб кожна дитина, яка потребує особливої уваги  отримала приємні подарунки – це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Цьогоріч 45 дітей даної категорій отримали приємні несподіванки.

До організації подарунків також долучилися небайдужі жителі громади, які стали помічниками Святого Миколая та благодійно надали подарунки. Немає нічого більш приємного, як посмішки на дитячих обличчях.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до доброї справи. Бажаємо Вам завжди мати можливість втілювати ідеї і мрії в реальність та отримувати нагороду за Ваше добре серце і щедрість.

Дай Вам Боже здоров’я, достатку, радості і найщедріших подаруночків від Святого Миколая!

Начальник служби

у справах дітей                                          Христина Кулик