Відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Перегінської ТГ

3 грудня 2021 року в приміщенні селищної ради відбулася чергова робоча зустріч з розробки Стратегії розвитку територіальної громади.

Працівниками відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, сільського господарства та туризму було презентовано проєкт Стратегії розвитку Перегінської ТГ до 2027 року.

Стратегія розвитку Перегінської територіальної громади на період до 2027 року розроблена за ініціативою селищної ради, спирається на результати аналітичного дослідження соціально-економічного розвитку громади, результати роботи робочої групи. Крім того, вона враховує пропозиції представників зацікавлених сторін. Стратегічний план є одним із інструментів залучення ресурсів для розвитку громади. З метою врахування думки кожного мешканця громади, було вирішено допустити проєкт до публічного обговорення, шляхом його публікування на офіційному веб-сайті.