Увага! Громадське обговорення!

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»,  та враховуючи необхідність дотримання ст. 13 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Перегінська селищна рада  Івано-Франківської області повідомляє про повторне оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування “Генеральний план та схема зонування с. ЗакерничнеПерегінської територіальної громади Калуського району  Івано-Франківської області ”.

Генеральний план є містобудівною документацією місцевого рівня, яка призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території, на якій реалізуються повноваження Перегінської селищної ради Івано-Франківської області. Генеральний план території визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження нерухомих об’єктів культурної спадщини та пам’яток археології, традиційного характеру середовища історичних населених пунктів.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного планування – Перегінська селищна рада Івано-Франківської області.

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту про СЕО – 17.12. 2021р . Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з _17.12 2021р по17.01 2022р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектами документів державного планування,  Звітами про СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документів державного планування  –  Перегінська селищна рада, 77662, Івано-Франківська обл., Калуський р-н, смт Перегінське, вул. Сагайдачного, 26.

Орган, до якого подаються зауваження – Перегінська селищна рада, 77662, Івано-Франківська обл., Калуський р-н, смт Перегінське, вул. Сагайдачного, 26.

Телефон 03474-98163, 03474-98379.

Строки подання зауважень і пропозицій – _30_ днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 17.12.2021р по17.01.2022р..

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Перегінська селищна рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проектів документів державного планування відсутня.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та схеми зонування с. Закерничне Перегінської селищної ради Івано-Франківської області знаходиться нижче.