ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН ПЕРЕГІНСЬКОЇ ТГ

Щодо виплат дотації за наявні бджолосімї

Постановою КМУ від 07.02.2018 №107(із змінами) департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує наступне.

Для виплат дотації за бджолосім’ї  у 2021 році, відповідно чинному законодавству бюджетне фінансування, у тому числі за підтримки агропромислового комплексу, здійснюється в межах відкритих асигнувань. Таким чином, враховуючи вище викладене,  відсоток виплати дотації склав 54.66 від потреби, або 109 грн. за бджолосім’ю.

Мінагрополітики, відповідно вищезгаданого Порядку, наказом від 05.11.2021 №336 затвердило розподіл бюджетних коштів між структурними підрозділами обласних державних адміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку пропорційно нарахованим сумам дотації за бджолосім’ї.