Увага! Громадські слухання!

У відповідності до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №555, Положення “Про громадські слухання у Перегінській територіальній громаді”, ініціатором проведення згідно протоколу від 24.11.2021 року є комісія містобудування, будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, Перегінська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектній містобудівні документації:

1. “Детальний план території для впорядкування заїздів до будинковолодінь №66 Осадчук Галини Юріївни та №67 Іваницької Мирослави Дмитрівни по вул. Шевченка в с. Слобода Небилівська Перегінської селищної ради Калуського району Івано-Франківської області.

Розробник містобудівної документації: КП “ГПВАПБ” В. Співак

Підстава для розроблення:  рішення сесії Перегінської селищної ради №223-9/2021 від14.06.2021р.

2. “Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0732га під будівництво житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Федірко М.В. по вул. І. Франка в с. Осмолода Перегінської селищної ради Калуського району Івано-Франківської області

Розробник містобудівної документації: КП “ГПВАПБ” В. Співак

Підстава для розроблення:  рішення сесії Перегінської селищної ради №262-11/2021 від 16.07.2021р.

3.Детальний план території площею 11,41 під житловий масив по забудові індивідуальними житловими будинками та господарськими будівлями та спорудами в ур. “Кабасівка” в с. Красне Перегінської селищної ради Калуського району Івано-Франківської обл.”

Розробник містобудівної документації: КП “ГПВАПБ” В. Співак

4. “Детальний план території площею 0,1071 га під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Микитюк Іванни Русланівни по вул. Шевченка в с. Небилів (урочище “Гнила”) Перегінської селищної ради Калуського району Івано-Франківської обл.”

Розробник містобудівної документації: КП “ГПВАПБ” В. Співак

Підстава для розроблення:  рішення сесії Перегінської селищної ради №223-9/2021 від 14.06.2021р.

Громадські слухання відбудуться:

14 грудня в 12год.00хв.

за адресою: смт. Перегінське, вул. Сагайдачного (Народний дім)