Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта “Про визначення окремих положень оренди майна комунальної власності Перегінської територіальної громади”

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Перегінської селищної ради “Про визначення окремих положень оренди майна комунальної власності Перегінської територіальної громади». Проект розроблений відділом економічного розвитку, інвестицій, торігвлі, сільського господарства та туризму.
Основною метою прийняття регуляторного акта є затвердження Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності Перегінської територіальної громади, Примірного договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого a6o іншого) майна територіальної громади, Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та Порядку розподілу орендної плати за використання майна територіальної громади.

Зауваження та пропозиції до проекту рішення Перегінської селищної ради приймаються в письмовому або електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на адресу: 77662, Івано-Франківська область, смт. Перегінське, вул. Сагайдачного – 26, тел. (03474) 98-163, e-mail: perehinsksr@ukr.net.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *