Конференція педагогічних працівників

28 серпня 2021року, відбулася найочікуваніша подія року для освітян – серпнева конференція педагогічних працівників. Ця зустріч зібрала разом педагогів, керівників шкіл, дошкільних закладів, голів профспілкових організацій. У педагогічному заході брали участь Красілич Ольга Василівна-секретар Перегінської селищної ради, Мотрук Василь Васильович – начальник відділу освіти,  молоді та спорту, Депутович  Іван Ілліч-директор Перегінського ліцею №2, Сухоцький Микола Йосипович –лікар КНП «Центр первинної медичної  допомоги» -заступник головного лікаря, Люклян Наталія Ярославівна –директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників, Дзудзило Михайло Матвійович-голова районної профспілкової організації, Тофан Руслана Володимирівна –заступник директора з навчально-виховної роботи, Миндюк Оксана Костянтинівна – директор Небилівського ЗДО «Любисток», Максимець  Христина  Богданівна – директор  Перегінського  ЗДО  «Едельвейс».

Обговорювалися  найактуальніші питання нового 2021-2022н.р.-організація освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти,дошкільної освіти в 2021-2022 н.р.-підведено підсумки досягнень за 2020-2021 н.р та визначено пріорітетні напрямки на 2021-2022 н.р. Мотрук В.В націлив освітян на важливі пріорітети сьогодення –підвищення якості освітніх послуг, створення комфортних умов для навчання  і виховання підростаючого покоління в Перегінській громаді .