Про вжиття заходів щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID- 19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2» ( зі змінами), рішення селищної комісії з питань ТЕБ та НС

  1. Продовжити карантин на території Перегінської територіальної громади до 31 грудня 2021року.
  2. Заборонити відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також крім закладів освіти, в яких не менш як 80 відсотків працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або виданий в установленому Міністерством охорони здоров’я порядку документ, що підтверджує отримання однієї дози вакцини.
    Обмеження, передбачені підпунктами 6,7,11,17 та 21, пункту 3 Постанови Кабінету Міністрів України № 1236 не застосовуються за умови наявності в усіх учасників (відвідувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу), негативного результату тестування на COVID- 19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес – тесту на визначення антигена коронавірусу SARS- CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу) або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID- 19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.
  3. Начальнику відділу освіти, молоді та спорту селищної ради (В. Мотрук), начальнику відділу культури селищної ради (С. Худик) та іншим керівникам структурних підрозділів апарату селищної ради, підприємств, установ та організацій, старостам сіл Перегінської територіальної громади забезпечити неухильне дотримання карантинних обмежень щодо вимог «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19, передбачених постановою КМУ від 09.12.2020р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» зі змінами та доповненнями, та протоколом № 35 від 21.09.2021р. позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *