СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ

Протягом серпня 2021 року працівниками служби у справах дітей Перегінської селищної ради проводилися профілактичні заходи, спрямовані на виявлення дітей шкільного віку, які потребують допомоги. Було відвідано всі сім’ї, які знаходяться на обліку та на контролі служби, обстежено умови проживання дітей в неблагополучних та кризових сім’ях. З батьками дітей проводилися профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, їх обов’язків у здобутті дітьми повної загальної середньої освіти.

За підтримки голови Перегінської селищної ради Ірини Люклян дев’ятьом дітям, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах надано адресну допомогу у вигляді шкільного канцелярського приладдя.