Увага! Конкурс!

Відділ освіти, молоді та спорту  селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – головного спеціаліста  (тимчасово, на час відсутності основного працівника, який перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку).
Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою; вміння працювати на персональному комп’ютері; без вимог до стажу роботи.
Документи, що подаються на конкурс:

• Заява про участь у конкурсі встановленого зразка
  • Особова картка ( форма П-2 ДС);
  • Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;
  • Копія паспорта;
  • Копія ідентифікаційного коду;
  • Копія військового квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • Копія документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо;
  • Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.
  • Засвідчена копія трудової книжки

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.
Згідно з Постановою КМУ від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» конкурсанти складають іспит у письмовій формі на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідних відділів селищної ради.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається керуючим справами – секретарем виконавчого комітету за адресою: 77662 Івано-Франківська область смт.Перегінське, вул. Сагайдачного, 26.