ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №555, Перегінська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

Зміна цільового призначення земельної ділянки із земель для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд по вул. Б.Хмельницького, в смт.Перегінське.

Замовник містобудівної документації: Перегінська селищна рада.

Розробник містобудівної документації: ФОП Тринцола Юрій Васильович

Студія «Тринцолин Архітектори»

Підстава для розроблення: рішення сесії Перегінської селищної ради №363-30 від 12.04.2018р.

Громадські слухання відбудуться:

20 липня 2021 року в 13 год. 00 хв.

за адресою: смт.Перегінське, вул. Сагайдачного (Народний дім)