ДЕНЬ МОЛОДІ!!!

Шановні жителі територіальної громади та її гості, дорога молоде, 27 червня о 17:00 годині в центрі селища відбудуться святкові заходи з нагоди Дня молоді.

В програмі заходу:

• звучання гімну України, вітальні слова представників духовенства, селищного голови та запрошених гостей – 17:00 год.
  • переможець 11 сезону талант-шоу «Голос країни» – Сергій Лазановський (RIDNYI) – 17:20 год.
  • святковий концерт за участю місцевих народних аматорських колективів та солістів (“Братове”, “Маленькі бойки”, молодіжний хор, Віта Олексій, Аня Глушко та інші) – 17:40 год.
  • показові спортивні виступи (бокс) -т 19:00 год.
  • товариські зустрічі (волейбол, футбол на території стадіону Перегінського ліцею №1) – 19:00 год.
  • українська співачка, ведуча телевізійних програм і концертів – Світлана Весна – 20:00 год
  • діджей Вадим з м.Кам’янець Подільський (світло, спецефекти та дим) – 21:00 год

Також в розважальній програмі розваги для дітей (надувні гірки, солодка вата, повітряні кульки, роздрібна торгівля сувернірною продукцією тощо). Дорослі та молодь може смакувати шашликом від місцевих підприємців.

Програма обіцяє бути веселою!