Про забезпечення спецавтомобілями на вивезення твердих побутових відходів від населення територіальної громади

08 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому заслуховувалася інформація про звіт начальника відділу освіти, молоді та спорту про роботу ліцеїв територіальної громади, розгляд заяв громадян, створення мобільної бригади з питань реагування на прояви насильства щодо дітей тощо. Проте головною подією дня стала презентація членам виконкому, запрошеним гостям та всім присутнім двох спецавтомобілів по вивезенню твердих побутових відходів від населення територіальної громади. Один з них – придбаний за результатами тендерних закупівель вартістю 1 598 400 грн., другий – після виконаних ремонтних робіт за результатами процедури спрощеної закупівлі послуг з ремонту та технічного обслуговування. Отже станом на сьогодні територіальну громаду обслуговують три спецавтомобілі по вивезенню ТПВ згідно графіка вивозу.

За більш детальною інформацією звертайтесь в Перегінське селищне житлово-комунальне господарство за адресою – вул. Сагайдачного – 26 смт. Перегінське.