На нараді з керівниками

Від 24.05.2021 року                                                                       смт. Перегінське

Брали участь: І.Люклян, В.Вагилевич, О.Красілич, Л.Вагилевич, С.Бендак, В.Глинка, М.Марко, Х.Яцук.

Порядок денний:

1. Про результати роботи за тиждень, що минув.
  2. Про основні завдання виконавчої влади на біжучий тиждень/

Виступили: І.Люклян, В.Вагилевич, О.Красілич, Л.Вагилевич, С.Бендак, В.Глинка, М.Марко, Х.Яцук.

1. У зв’язку із освітньою субвенцією здійснити перерозподіл коштів (Мортук В.В.)
  2. Контроль за скликанням комісії з фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій, та міжнародного співробітництва(Бендак С.М.)
  3. Окреме доручення: Глинка В.Л. – підготувати проект рішення щодо затвердження актів прийому-передачі майна у спільну власність територіальної громади (очисні споруди).
  4. Провести  моніторинг з питань дотримання процедури прийняття на посади керівників КНП, депутатів з питань ознайомлення та дотримання Закону України «Про запобігання корупції» (Марко М.Я., Колодніцька В.П).
  5. Про розгляд проектних пропозицій та кошторисів щодо розміщення туалетів в центрі селища (Марко М.Я.)
  6. Провести онлайн-нараду з директорами навчальних закладів по виконанню та поданню звітів за звітний період, а також щодо підготовки до ЗНО (Мотрук В.В.).
  7. Вагилевич В.М – про відкриття «Медіатеки» в с.Ясень 27.05.2021р.
  8. Подати перелік потреб відділ на розгляд комісії з фінансів,  бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій, та міжнародного співробітництва.
  9. Пліш О.В. – про консультації з питань будівництва. З 24.07.2021 року ОМС матимуть право видавати будівельні паспорти, до цього часу необхідно виготовити ЕЦП, пройти  відповідну підготовку, також необхідне потужне комп’ютерне обладнання.(Пліш О.В.)
  10. Соломчак Н.Я.  – про те, що всі види адміністративних послуг повинні проходити через ЦНАП.
  11.  Бойко О.Ю. – про стан роботи із здійснення соціальної роботи з перестарілими.
  12.  Левицький В.О. – про складання Стратегії розвитку на 5 років, узагальнений звіт по підприємцях ТГ.
  13. Окреме доручення: Глинка В.Л. з’ясувати наявність документів по роздягалці в Перегінському, етап виготовлення документів.
  14. Дзундза В.С. – про наради 20.05.2021 та 21.05.2021 року. Нарада в ОДА 25.05.2021 року.    Про накладення обов’язків або прийняття фахівця до доступу Централізованого банку даних з проблем з інвалідністю. На сесію про внесення змін у програмах. Про зміни нарахувань субсидій. Про стан здійснення соціальних виплат, про нарахування субсидій на тверде паливо, про право кожного громадянина на отримання пільг, оскільки таке право передбачене законом.
  15.  Вивчити питання щодо прийняття тарифів, встановлених Рожнятівською селищною радою, за оплату водопостачання (водгосп).
  16. Зауваження для Худик С.Б. – про захід, який відбувся в с.Красне, приурочений дню Героїв щодо відсутності представників ОМС, про підготовку до дня захисту дітей.
  17.  Збори громади щодо визначення території для розміщення кладовища.
  18.  Щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ до Припису (фото до та після).

Селищний голова Ірина Люклян

Протокол вела:                                                     Світлана Бендак