На нараді з керівниками

Від 13.05.2021 року                                                                       смт. Перегінське

Брали участь: Люклян Ірина Богданівна, Бендак Світлана Михайлівна, Красілич Ольга Василівна, Вагилевич Володимир Михайлович, Глинка Василь Леонович, Вагилевич, Вагилевич Лідія Михайлівна, Сорочак Іванна Іванівна, Глинка Мар’ян Васильович, Русин Мар’яна Володимирівна, Сенич Оксана Богданівна, Яцук Христина Володимирівна, Левицький Василь Олегович, Мотрук Василь Васильович, Худик Світлана Богданівна, Дзундза Віра Сезонівна, Бойко Олександра Юріївна.

Порядок денний:

1. Про результати роботи за тиждень, що минув.
  2. Про основні завдання виконавчої влади на біжучий тиждень.

Виступили: І.Люклян, І.Сорочак, В.Вагилевич, О.Красілич, С.Худик, В.Дзундза, Л.Вагилевич, О.Сенич, В.Мотрук, Н.Соломчак

1. Про передачу автомобіля на баланс Перегінському селищному ЖКП (Вагилевич В.М., тендерна комісія).
  2. Провести челендж до Дня Вишиванки 20.05.2021 року, розмістити на сайт селищної ради (Худик С.Б., Русин М.В.).
  3. Про затвердження договорів на вивезення ТПВ (Яцук Х.В.)
  4. Проводити колегії заступникам (Вагилевич В.М., Бендак С.М., Глинка В.Л.).
  5. Виписувати газети.
  6. Щодо проведення косметичного ремонту в спортивній школі (опалення, водопостачання, електрика).
  7. Щодо вивчення документів, приведення в порядок тендерної документації (Вагилевич В.М.).
  8. Ліквідація стихійних сміттєзвалищ, старостами по ліквідації.
  9. Вповноваженим особам  із складання адмінпротоколів провести повторно обстеження з метою дотримання адмінкодексу.
  10.  Провести покіс Борщівика Сосновського на території селищної ради (старости, заступники).
  11.  Щодо обстеження та вияснення меж земельної ділянки в центрі селища, власникам чи орендарям повідомити про предявлення документів для уточнення меж.
  12.  Надіслати листи-повідомлення боржникам (Вагилевич В.М., Марко М.Я., Вагилевич Л.М., Сенич О.Б.).
  13. Про необхідність прийняття на роботу спеціаліста-механіка для постійного обстеження техніки, що знаходиться на балансі ЖКП.
  14.  Про облаштування території ЖКП (встановлення піднавісу, камери спостереження).
  15.  Про необхідність прийняття техніки в ЖКП.
  16.   Про придбання спецодягу (Яцук. Х.В.).
  17.  Розробити графіки вивозу ТПВ (Яцук Х.В.).
  18.  Питання щодо квартобліку. Діти-сироти.
  19.  Старости – провести інвентаризацію вулиць по селах.
  20.  Підготувати потреби по відділах.

Селищний голова Ірина Люклян

Протокол вела: