Відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, сільського господарства та туризму інформує

Триває реалізація проекту «Розвиток транскордонного співробітництва для популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на прикордонній території Румунії і України».

До проекту ввійшла церква св..Миколая в с.СливкиПерегінської громади, 11 травня спеціалістами ІФНТУНГ було проведено сканування церкви.

Церква в селі Сливки існувала щонайпізніше у сімнадцятому столітті. У 1760 році, ймовірно, на її місці громада звела нову церкву з дерева, яку можна побачити сьогодні. Церква була парафіяльною. Через два роки після пошкоджень Першої світової війни церкву відновили.

Суттєвих зовнішніх змін церква зазнала у 1960-х роках, потім на початку 1990-х років. Церква належить до пам’яток архітектури національного значення. Використовувалася православною громадою, поки не звели нову дерев’яну церкву.