Великодні кошики для діток-сиріт та діток, позбавлених батьківського піклування!

Щороку у наші оселі радісно приходить звістка про те, що Ісус воскрес із мертвих, подолав смерть та дав надію нам. Щороку клопочеться господиня біля кухні, на вулиці від хати до хати пахне прянощами, ваніллю, смачненькою випічкою, газда гордо обходить подвір’я, город, бо він вже встиг все зробити і швидше від сусіда, який у свою чергу ще будить ковбаси свіженькі та м’ясце до Великоднього стола. Кожен зайнятим своїми справами, але всіх в неділю рано покличе дзвін йти до церкви. І всі, об’єднавшись під час Великоднього співу, радісно вітаємо Господа.

І ще більше серце обливається радістю від зробленої напередодні доброї справи. Так з передвеликодніми привітаннями, за підтримки селищного голови Перегінської територіальної громади Ірини Люклян надійшли в оселі громади (сім’ї діток-сиріт та діток, позбавлених батьківського піклування) щедрі Великодні кошики. Серце переповнялося від радості зробленої справи. Пропонуємо добірку фотографій старост нашої громади.