ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта “Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік”

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Перегінської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік». Проект розроблений відділом економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, сільського господарства та туризму Перегінської селищної ради.
Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів на 2022 рік.
Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу проекту рішення Перегінської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік» розміщено на офіційному веб – сайті Перегінської селищної ради – https://perehinska-gromada.gov.ua/ у категорії «Регуляторна політика».
Зауваження та пропозиції до проекту рішення Перегінської селищної ради приймаються в письмовому або електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на адресу: 77662, Івано-Франківська область, смт. Перегінське, вул. Сагайдачного – 26, тел. (03474) 98-163, e-mail: perehinsksr@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *