Про Територіальний центр

Рішенням сесії Перегінської селищної ради було створено Територіальний центр відповідної ради. До повноважень новоствореного центру відносяться надання соціальних послуг одиноким громадянам похилого віку, які перебувають у складних життєвих ситуаціях та потребують сторонньої допомоги територіальної ради (селище Перегінське, села Закерничне, Небилів, Слобода Небилівська, Красне, Сливки, Ясень, Осмолода).
На даний час відділенням соціальної допомоги Центру вдома обслуговується 153 одиноких громадян похилого віку, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Їм надають послуги 16 соціальних робітників.
10.03.2021р. було проведено нараду з соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома, на якій розглянуті такі питання:

• Аналіз щодо навантаженості соціальних робітників та внесення змін до графіку їх роботи;
  • Про порядок надання соціальних послуг вдома на безоплатній основі;
  • Про вчасність подачі звітів про виконану роботу соціальними робітниками;
  • Вирішення поточних питань.