Відомі результати конкурсів.

11 березня 2021 року в приміщенні місцевої бібліотеки в черговий раз було проведено конкурси на заміщення вакантних посад головного спеціаліста із земельних відносин (територіальної громади та села Ясень), головного спеціаліста по контролю та головного спеціаліста з інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю. Відповідно до чинного законодавства було прийнято повні пакети документів загалом від п’яти конкурсантів на заміщення вакантних посад головного спеціаліста із земельних відносин відділу земельних відносин та екології (територіальної громади та села Ясень) та п’яти конкурсантів на заміщення вакантних посад головного спеціаліста по контролю та головного спеціаліста з інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю відділу організаційної, інформаційної роботи та документообігу Перегінської селищної ради. За результатами конкурсів визначено трьох переможців.

2 коментарі

1. Створений сайт не інформує про діяльність ОТГ, а тільки натякає. Читаємо заголовки «Відомі результати конкурсів…» і далі «засекречена» інформація. Немає жодних імен, тільки натяки. Яка мета цієї писанини? Складається негативне враження про діяльність ОТГ.

• Доброго дня! Хочу спростувати Вашу думку. Жодної “засекреченості”. Всю структуру селищної ради та контактні номери телефонів Ви зможете знайти в розділі “Селищна рада” “Структура селищної ради” та “Наші контакти” відповідно. Більш оновлену інформацію Ви вже зможете побачити після 01 квітня. В структурі селищної ради Ви знайдете всіх працівників, що на сьогодні працюють та за номерами телефонів можете зателефонувати з приводу отримання тої чи іншої інформації. Чи в повній мірі відповіла на Ваш коментар?