Відділ освіти, молоді та спорту Перегінської селищної ради нарешті має свого начальника… і не лишень…

25 лютого 2021 року в приміщенні місцевої дорослої бібліотеки було проведено конкурси на заміщення вакантних посад – начальника відділу освіти, молоді та спорту Перегінської селищної ради та головного і провідного спеціалістів відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Нагадаємо, що з моменту оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади на розгляд конкурсної комісії впродовж 30-ти днів на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, молоді та спорту відповідні пакети документів подали три кандидати. Впродовж кількагодинних напружень кандидатів в процесі написання конкурсних робіт нарешті визначено одного переможця.

З дотриманням всіх нормативних процедур визначено переможців на заміщення вакантних посад головного та провідного спеціалістів відділу бухгалтерського обліку та звітності.