Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту “Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Закерничне Перегінської селищної ради Івано-Франківської області”.

З метою забезпечення надходжень від плати за землю, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Закерничне, розроблену Державним підприємством “Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”, керуючись ст. 12, 201 Земельного кодексу України, ст. 20, 23 Закону України “Про оцінку земель”, ст.271 Податкового кодексу України, ст. 9 Закону України “Про державну експертизу землевпорядної документації”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України №831 від 16.11.2016року “Методика нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів”, комісія містобудування, будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища пропонує:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Закерничне Перегінської селищної ради Івано-Франківської області, розроблену Державним підприємством “Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”
  2. Встановити, що середня (базова) вартість 1 кв. м. земель с.Закерничне – 77,56 грн./кв. м.
  3. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель с.Закерничне з 01.01.2022 року.
  4. Платникам земельного податку і орендної плати за землю, при поданні податкових декларацій, застосовувати, починаючи з 01.01.2022 року, нормативну грошову оцінку земель с.Закерничне, затверджену цим рішенням. Орендарям земельних ділянок у с.Закерничне внести зміни до договорів оренди землі, в частині розрахунку орендної плати за землю.
  5. Опублікувати дане рішення в засобах масової інформації та на стенді Перегінської селищнї ради з дня його прийняття.
  6. Вважати нормативну грошову оцінку земель с.Закерничне Перегінської селищної ради Рожнятівського району Івано-Франківської області, розроблену Державним підприємством Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя Івано-Франківської філії в 2013році такою, що втратила чинність з моменту введення в дію нової нормативної грошової оцінки.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

Селищний голова Ірина ЛЮКЛЯН