На нараді з керівниами

22.02.2021 року                                          смт. Перегінське

Брали участь: заступники селищного голови, секретар селищної ради, керуючий справами-секретар виконкому, начальники відділів

Порядок денний:

1. Про основні завдання виконавчої влади на біжучий тиждень.

Виступили: І.Люклян, В.Вагилевич, О.Красілич, С.Бендак.

Вирішили:

1. О.Красілич врахувати пропозиції та питання в порядку денному засідання сесії селищної ради, підготувати порядок денний сесії.
  • В.Дзундза – внесення змін до програми соціального захисту населення зокрема виплат допомоги інвалідам І, ІІ групи по зору; визначити та подати на затвердження порядок здійснення виплат, визначити співфінансування програми; створити та затвердити склад комісії відділу охорони здоров’я і соціальної політики.
  • О.Красілич, М.Марко підготувати проект рішення щодо розподілу дитячого дошкільного закладу «Веселка» з подальшим утворенням двох таких закладів та визначення їх майна.
  • В.Вагилевич забезпечити серед директорів шкіл подання показників щодо відвідуваності класів.
  • М.Русин проводити моніторинг рішень обласної ради з поданням інформації підрозділам селищної ради.
  • О.Сенич вивчити питання щодо земельної ділянки по дитячому майданчику, вільних земельних ділянок.
  • Контроль за виконанням протокольних доручень покласти накеруючого справами-секретаря виконкому.

Селищний голова                                                           Ірина Люклян

Протокол вела:

Начальник відділу організаційної,

інформаційної роботи та

документообігу                                                                 Маряна Русин