Два відділи селищної ради мають своїх начальників

Сьогодні, 16.02.2021 року чи не вперше за час проведення конкурсів на заміщення вакантних посад структурних підрозділів Перегінської селищної ради створилася напружена ситуація. Адже на заміщення вакантної посади начальника відділу культури заявки на участь в конкурсі подали аж п’ять кандидатів. Врешті-решт під пильним наглядом конкурсної комісії визначився один переможець конкурсу, що протокольно було підтверджено відповідно до вимог чинного законодавства.
Крім того також визначено переможця на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей. На розгляд конкурсної комісії надійшов один пакет документів від одного кандидата. За результатами перевірки конкурсної роботи визначено начальника служби у справах дітей.
Для ознайомлення із прізвищами переможців на заміщення вакантних посад конкурсів, що вже відбулися, можна перейти в розділ “Селищна рада”, далі – “Структура селищної ради”.