На нараді з керівниками

15.02.2021 року                                        смт. Перегінське

Брали участь: заступники селищного голови, секретар селищної ради, керуючий справами-секретар виконкому, начальники відділів, працівники селищної ради

Порядок денний:

1. Про ситуацію з ліквідації наслідків негоди (снігових навалів) на території селищної ради.
  2. Про основні завдання виконавчої влади на тиждень.

Виступили: І.Люклян, В.Вагилевич, О.Красілич, О.Сенич, С.Бендак, В.Колодніцька

Вирішили:

1. О.Красілич підготувати проект рішення на розгляд сесії щодо виділення коштів для придбання необхідної комп’ютерної техніки для відділу освіти, молоді та спорту.
  • Начальники відділів підготувати потреби щодо придбання комп’ютерної техніки, технічного оснащення тощо. Інформацію подати на розгляд та виконання фінансовому відділу.

до 18.02.2021 р.

• О.Сенич організувати засідання земельної комісії

10:00 год. 16.02.2021 р.

• С.Бендак відповідно до Постанови №169 від 15.02.2002 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» першочергово провести конкурси на заміщення посад Начальника відділу культури, начальника служби у справах дітей

13:00 год. 16.02.2021 р.

• С.Бендак створити та затвердити склад організаційного комітету з проведення культурно-просвітницьких, спортивних та інших масових заходів на території селищної ради.
  • Т.в.о. начальника відділу культури, начальнику відділу організаційної, інформаційної роботи та документообігу, старостам сіл, керівникам установ та організацій селищної ради (директорам загальноосвітніх навчальних закладів, директору КНП «Перегінська лікарня», завідувачам клубів сіл) забезпечити необхідні заходи щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відповідно на території селища та сіл.

12:00 год. 20.02.2021 р.

• М.Русин підготувати та надіслати листи-доручення духовенству селищної ради, керівникам організацій та установ селища щодо участі громади під час проведення заходів щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні (відправи панахиди), розмістити інформацію про заходи щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні шляхом розміщення на офіційному сайті ради.
  • І.Сорочак підготувати відповідну документацію на проведення тендеру щодо придбання спецмашини для збору та перевезення побутових відходів на території Перегінської територіальної громади.
  • Інформацію про виконання протокольних доручень та розміщення протоколу наради на офіційному сайті селищної ради подати відповідно керуючому справами-секретарю виконкому та начальнику відділу організаційної, інформаційної роботи та документообігу.

до 19.02.2021 р.

1.  Контроль за виконанням протокольних доручень покласти накеруючого справами-секретаря виконкому.

Селищний голова                                                           Ірина Люклян

Протокол вела:

Керуючий справами-

секретар виконкому                                                  Світлана Бендак