Відомі імена переможців конкурсів

06 лютого 2021 року проведено четвертий тур конкурсів на заміщення вакантних посад. Визначалися переможці на посади: завідуючого сектору з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами, начальника центру надання адміністративних послуг, адміністратора центру надання адміністративних послуг.

З дня оголошення конкурсів у визначені чинним законодавством терміни до конкурсної комісії надійшло шість пакетів документів згідно вимог Постанови №169 від 15.02.2002 року “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”.

За результатами проведених конкурсів визначено трьох переможців. Складено відповідні протоколи від 06.02.2021 року.

2 коментарі

1. Доброго дня,
    дуже інформативно)… цікаво кому стали відомі імена, це вже відкрита інформація чи лише для членів комісії???

• Інформація – відкрита. Структуру селищної ради шукайте в розділі “Селищна рада”, далі – “Структура селищної ради”