На нараді в селищного голови

25 січня 2021 року відбулася наради в селищного голови Ірини Люклян за участю: заступників, секретаря ради, керуючого справами та працівників селищної ради та житлово-комунального підприємства; старост сіл Перегінської селищної ради.

Було обговорено ряд питань, зокрема в галузі освіти – утворення методкабінету освіти, здійснення виплат заробітної плати освітянам тощо. Також на порядку денному обговорювалося питання в коротких термінах утворення комунального підприємства – Територіального центру з метою надання соціальних послуг особам з інвалідністю, одиноким громадянам та громадянам похилого віку.

Крім того, були обговорені питання з порядку денного п’ятого скликання сесії селищної ради. Внесено ряд пропозицій та зауважень.

Із старостами було обговорено ряд організаційних питань, специфіки та труднощів в роботі на місцях, невідкладних проблем сіл селищної ради тощо.