Центр надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Перегінської селищної ради утворюється з метою забезпечення надання адміністративних послуг і є структурним підрозділом виконавчого апарату селищної ради, в якому надаються адміністративні, супутні та інші послуги (далі – адміністративні послуги) безпосередньо, або через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Рішення щодо утворення, ліквідації або реорганізації ЦНАПу приймається Перегінською селищною радою.
ЦНАП у своїй діяльності керується Конституцією та законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про адміністративні послуги», «Про звернення громадян», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про захист персональних даних», «Про запобігання корупції», іншими законами, підзаконними нормативно-правовими актами, рішеннями селищної
ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями голови, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.

Основними завданнями ЦНАПу є:
1) організація надання адміністративних послуг у найкоротший термін та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
3) забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Начальник ЦНАПу

П’ятниця 8:00 – 16:00
Субота, неділя Вихідний
Без перерви на обід.

Місце розташування : перший поверх адмінприміщення Перегінської селищної ради.

Шляхи під’їзду : дорога місцевого значення Перегінське – Закерничне

Нормативні документи,

якими керується Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Перегінської селищної ради

ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ